Zarządzanie Oświatą
Termin od: 06.04.2019 godz. 09:00 do: 11.01.2020 godz. 15:30
Miejsce: RODN"WOM"w Katowicach Sala: 13
Prowadzący szkolenie: Renata Stanek-Kozłowska

Rozpoczynamy nową edycję kursu kwalifikacyjnego z zakresu zarządzania oświatą. Zaczynamy 6 kwietnia 2019 r. Planowane zakończenie w listopadzie 2019 r.
Kurs jest przeznaczony dla kandydatów na dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz nauczycieli chcących podnieść swoje kwalifikacje.
Uczestnikami kursu mogą być nauczyciele posiadający odpowiedni poziom wykształcenia, zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 27.10 .2009 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach szkół i rodzajach placówek publicznych. Gwarantujemy najlepszą kadrę wykładowców i najwyższą jakość zajęć. Kurs odbywa się co drugi weekend.  Zapraszamy.

Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 1400 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.